Rozrusznik Territory SZ 2.7 D 04.2011-12.2014
578,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129082668 |
| C.1 | M10x1.5 mm |
| C.2 | M10x1.5 mm |
| L.1 | 242.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Moc | 2.00 kW |
| O.1 | 147.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 70.00 mm |
| Rozmiar B | 51.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| FORD | Territory SZ 2.7 D | 2011 - 2014 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| FORD | Territory SZ 2.7 D | 2011 - 2014 |






![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)