Rozrusznik YAMAHA YFM35 Bruin; YFM35 Grizzly; YFM350 Bruin; YFM35F Grizzly; YFM35X Wol
164,00 zł
YAMAHA YFM35 Bruin [348cc] 01.2004-12.2006
YAMAHA YFM35 Grizzly [348cc] 01.2007-12.2008
YAMAHA YFM350 Bruin [348cc] 01.2004-12.2004
YAMAHA YFM35F Grizzly [348cc] 01.2007-12.2008
YAMAHA YFM35X Wolverine [348cc] 01.2006-12.2008
YAMAHA YZF600R [599cc] 01.2000-12.2007
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,372 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 10 × 10 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129221678 |
| C.1 | 6.50 mm |
| C.2 | 7.00 mm |
| L.1 | 170.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Moc | 0.70 kW |
| O.1 | 52.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar B | 42.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | YZF YZF 600 R ThunderCat (4TV) | 1996 - 2001 | |
| YAMAHA | YZF YZF 600 R ThunderCat (4WD) | 1996 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | YFM35 Bruin [348cc] | 2004 - 2006 |
| YAMAHA | YFM35 Grizzly [348cc] | 2007 - 2008 |
| YAMAHA | YFM350 Bruin [348cc] | 2004 |
| YAMAHA | YFM35F Grizzly [348cc] | 2007 - 2008 |
| YAMAHA | YFM35X Wolverine [348cc] | 2006 - 2008 |
| YAMAHA | YZF600R [599cc] | 2000 - 2007 |







![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
