- AS-PL: S6613S, UD102715S
- DENSO: 028000-7040, 028000-7042
- EANMARKETPLACE: 5902129235064
- FARCOM: 108063
- PSH: 400.914.132.050
- WS-AP: S6613S AS
- WS-AS: S6613S
- YAMAHA: 4H7-81800-50-00
Rozrusznik YAMAHA Various Models
239,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 28 × 17 cm |
| C.1 | 7.00 MM |
| C.2 | 7.00 MM |
| L.1 | 182.00 MM |
| LICZBA OTWORÓW GWINT | 0 SZT. |
| LICZBA OTWORÓW W GŁO | 2 SZT. |
| LICZBA ZĘBÓW | 13 SZT. |
| MOC | 0.60 KW |
| NAPIĘCIE | 12 V |
| O.1 | 53.00 MM |
| OBRÓT ROZRUSZNIKA | ACW |
| ROZMIAR B | 29.00 MM |
| Producent | AS-PL |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | Various Models | 1999 - 2009 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | Various Models |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
