- ARROWHEAD: SAB0132
- AS-PL: S9847S, UD102724S
- EANMARKETPLACE: 5902129235385
- WAI / TRANSPO: 10897N
- WS-AP: S9847S AS
- WS-AS: S9847S
- YAMAHA: 66T-81800-00-00, 66T-81800-02-00, 66T-81800-03-00
Rozrusznik YAMAHA 40 HP
349,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 28 × 17 cm |
| C.1 | 9.00 MM |
| C.2 | 9.00 MM |
| L.1 | 227.00 MM |
| LICZBA OTWORÓW GWINT | 0 SZT. |
| LICZBA OTWORÓW W GŁO | 2 SZT. |
| LICZBA ZĘBÓW | 9 SZT. |
| NAPIĘCIE | 12 V |
| O.1 | 81.00 MM |
| OBRÓT ROZRUSZNIKA | ACW |
| ROZMIAR B | 37.00 MM |
| Producent | AS-PL |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | 40 HP | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | 40 HP |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)