Rozrusznik YAMAHA TMAX
210,00 zł
YAMAHA TMAX [500cc]
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,406 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 10 × 10 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129221876 |
| C.1 | 7.00 mm |
| C.2 | 6.50 mm |
| L.1 | 182.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Moc | 0.70 kW |
| O.1 | 35.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar B | 41.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | TMAX | 500cc | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | TMAX [500cc] |






![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)