Rozrusznik Various Models
805,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| EAN | 5902129110903 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | 11.00 mm |
| L.1 | 325.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 92.00 mm |
| O.2 | 92.00 mm |
| O.3 | 130.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.50 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| WEICHAI | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| WEICHAI | Various Models |







![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

