DELCO DRS0525
DELCO DS1635
OPEL 55564374
VALEO 438274
VALEO 458446
Rozrusznik Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012-
371,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129104902 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 10.50 mm |
| C.2 | 10.50 mm |
| L.1 | 216.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 2.20 kW |
| O.1 | 123.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 76.00 mm |
| Rozmiar B | 21.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CADILLAC | BLS 2.8 T | B284L | 2006 - |
| CADILLAC | BLS Wagon 2.8 T | Z28NET | 2007 - |
| CHEVROLET | Trans Blazer 2.8 CDTi | XLD28 | 2012 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CHEVROLET | Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] | 2012 |

![Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S3186SF.jpg)
![Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3186S-165183-1.jpg)
![Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3186S-165184-1.jpg)
![Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3186S-165185-1.jpg)
![Trans Blazer 2.8 CDTi [XLD28] 01.2012- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3186S-S3186S_256953-1.jpg)


![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)