MITSUBISHI M000T38471
Rozrusznik Orlando 2.4 01.2012-12.2014
306,00 zł
3 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129105282 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.50 mm |
| C.2 | 11.50 mm |
| L.1 | 192.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 1.40 kW |
| O.1 | 94.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 75.00 mm |
| Rozmiar B | 31.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CHEVROLET | Orlando 2.4 | 2012 - 2014 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CHEVROLET | Orlando 2.4 | 2012 - 2014 |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)
