Rozrusznik Various Models
1046,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 7,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5902129121572 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 15.00 mm |
| C.2 | M14x1.5 mm |
| L.1 | 271.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 1 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 5.00 kW |
| O.1 | 142.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 105.00 mm |
| Rozmiar B | 29.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HINO | Various Models | 1984 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HINO | Various Models |






![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)
![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)

