Rozrusznik Various Models
818,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129128014 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 16.00 mm |
| C.2 | 16.00 mm |
| C.3 | 16.00 mm |
| L.1 | 390.50 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.0 kW |
| O.1 | 146.00 mm |
| O.2 | 152.00 mm |
| O.3 | 104.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 121.00 mm |
| Rozmiar B | 36.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| NISSAN | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| NISSAN | Various Models |






![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)


