BOSCH 0001359030
BOSCH 0001359085
BOSCH 0001367025
OE RNL367025
Rozrusznik T400 Buster T430 [PerkinsD913] [D-25] 01.1968-12.1970
544,00 zł
VOLVO BM T430 [D-25] 01.1969-12.1978
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| EAN | 5901259456196 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| L.1 | 334.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 3.00 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 88.80 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO BM | T400 Buster | PerkinsD913 | 1968 - 1970 |
| VOLVO BM | T430 | D-25 | 1969 - 1978 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO BM | T400 Buster [PerkinsD913] | 1968 - 1970 |
| VOLVO BM | T430 [D-25] | 1969 - 1978 |

![T400 Buster, T430 [PerkinsD913], [D-25] 01.1968-12.1970](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0287F.jpg)
![T400 Buster, T430 [PerkinsD913], [D-25] 01.1968-12.1970 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0287-57066-1.jpg)
![T400 Buster, T430 [PerkinsD913], [D-25] 01.1968-12.1970 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0287-57067-1.jpg)
![T400 Buster, T430 [PerkinsD913], [D-25] 01.1968-12.1970 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0287-57068-1.jpg)
![T400 Buster, T430 [PerkinsD913], [D-25] 01.1968-12.1970 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0287-S0287_256953-1.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)


