BOSCH 0001414014
BOSCH 0001417017
DELCO 19024020
DELCO 19024136
IVECO 8122191
MERCEDES 0001518201
MERCEDES 0031518401
MERCEDES A0001518201
MERCEDES A0031518401
OE RNL416015
Rozrusznik Various Models
874,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 15,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259467635 |
| Producent | AS-PL |
| L.1 | 385.00 mm |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 5.40 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 72.00 mm |
| Rozmiar B | 45.00 mm |
| Uszczelnienie olejowe | Yes |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 0 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| DEUTZ-FAHR | Various Models | 1970 - | |
| KHD | Various Models | 1983 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| DEUTZ | Various Models | |
| KHD | Various Models |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)