DELCO DRS0128
MERCEDES 0061512401
MERCEDES A0061512401
OE RNL241004
Rozrusznik Various Models
1049,00 zł
4 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,374 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 16 cm |
| EAN | 5901259470017 |
| Producent | AS-PL |
| L.1 | 320.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 10 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 10 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAN | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAN | Various Models |







![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)