BOSCH F042003047
DELCO 9000762
DELCO 9000819
DELCO 9000821
DELCO 9000839
DELCO 9000885
DELCO 9000899
GENERAL MOTORS 12570230
ISKRA / LETRIKA 11138313
ISKRA / LETRIKA AZE2127
NISSAN 12570230
OE 1240USRT
OE RNL1240US
OE RNL1240UST
Rozrusznik Various Models 02.1986-
367,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,694 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5901259421200 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 10.00 mm |
| C.2 | 10.00 mm |
| L.1 | 244.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9, 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 1.40 kW |
| O.1 | 83.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 68.00 mm |
| Rozmiar B | 18.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9.11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CADILLAC | ESCALADE 5.7 AWD | L31 | 1998 - 2006 |
| CHEVROLET | ASTRO Bus 4.3 Luxury | LB4 | 1986 - 1994 |
| CHEVROLET | ASTRO Van 4.3 | LB4 | 1984 - 1994 |
| CHEVROLET | BLAZER S10 4.3 V6 AWD | L35(262CUL6) | 1994 - 2005 |
| MERCURY | Various Models | 1986 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MERCURY | Various Models | 1986 |









![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)