DELCO 1114109
DELCO 1114129
DELCO 1114883
DELCO 1990379
Rozrusznik Various Models
1134,00 zł
6 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 28,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5901259488609 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 16.50 mm |
| C.2 | 16.50 mm |
| C.3 | 16.50 mm |
| L.1 | 510.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 7.50 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 46.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | Various Models | 1983 - | |
| CLARK | Various Models | 1968 - | |
| MACK | Various Models | 1995 - 2003 | |
| VARIOUS | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CATERPILLAR | Various Models | |
| CLARK | Various Models | 1968 |
| MACK | Various Models | |
| VARIOUS | Various Models |






![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)