MITSUBISHI M009T70729
MITSUBISHI M9T70729
Rozrusznik Various Models
901,00 zł
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259453997 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 14.00 mm |
| C.2 | 14.00 mm |
| C.3 | 14.00 mm |
| L.1 | 403.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 6.20 kW |
| O.1 | 126.50 mm |
| O.2 | 126.50 mm |
| O.3 | 126.50 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| NISSAN | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| NISSAN | Various Models |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

