MITSUBISHI M002T56571
MITSUBISHI M2T56571
Rozrusznik Various Models [T3500] [T4000] [T4600]
451,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,682 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5901259488456 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| C.3 | 13.50 mm |
| L.1 | 240.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 2.00 kW |
| O.1 | 107.00 mm |
| O.2 | 144.00 mm |
| O.3 | 111.00 mm |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar A | 100.00 mm |
| Rozmiar B | 49.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAZDA | Various Models | T3500 | 1970 - |
| MAZDA | Various Models | T4000 | 1970 - |
| MAZDA | Various Models | T4600 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAZDA | Various Models [T3500] | |
| MAZDA | Various Models [T4000] | |
| MAZDA | Various Models [T4600] |

![Various Models [T3500], [T4000], [T4600]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5159F.jpg)
![Various Models [T3500], [T4000], [T4600] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5159-70818-1.jpg)
![Various Models [T3500], [T4000], [T4600] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5159-70819-1.jpg)
![Various Models [T3500], [T4000], [T4600] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5159-70820-1.jpg)
![Various Models [T3500], [T4000], [T4600] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5159-S5159_256954-1.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)

