MITSUBISHI M002T55871
MITSUBISHI M2T55871
Rozrusznik Various Models [4DR5]
410,00 zł
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,708 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5902129003519 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 13.00 mm |
| C.2 | 13.00 mm |
| C.3 | 13.00 mm |
| L.1 | 240.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 2.20 kW |
| O.1 | 143.00 mm |
| O.2 | 105.00 mm |
| O.3 | 104.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 100.00 mm |
| Rozmiar B | 22.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models | 4DR5 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models [4DR5] |

![Various Models [4DR5]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5177F.jpg)
![Various Models [4DR5] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5177-82860-1.jpg)
![Various Models [4DR5] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5177-82861-1.jpg)
![Various Models [4DR5] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5177-82862-1.jpg)
![Various Models [4DR5] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5177-S5177_256954-1.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)


![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)