CUMMINS 5344129
MITSUBISHI M009T69771
MITSUBISHI M009T69771AM
MITSUBISHI M9T69771
MITSUBISHI M9T69771AM
Rozrusznik Various Models
2222,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36 × 27 × 17 cm |
| EAN | 5902129162926 |
| Producent | MITSUBISHI |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | 11.00 mm |
| L.1 | 320.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 90.00 mm |
| O.2 | 130.00 mm |
| O.3 | 90.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | Various Models | 1987 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| CUMMINS | Various Models |






![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)

![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
