Rozrusznik Various Models
502,00 zł
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,815 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5901259487152 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 2 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 2.2 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 82.00 mm |
| Rozmiar B | 22 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| DAIHATSU | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| DAIHATSU | Various Models |






![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)