HONDA 31200PCXA01
HONDA 31200PCXA02
HONDA DS4HX
Rozrusznik S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999-
389,00 zł
4 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129159759 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| L.1 | 223.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 1.10 kW |
| O.1 | 116.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 66.00 mm |
| Rozmiar B | 37.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HONDA | S2000 (AP) 2.0 (AP1) | F20CVTEC | 1999 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HONDA | S2000 2.0 [F20CVTEC] | 1999 |

![S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S6472SF.jpg)
![S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S6472S-254858-1.jpg)
![S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S6472S-254859-1.jpg)
![S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S6472S-254860-1.jpg)
![S2000 2.0 [F20CVTEC] 06.1999- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S6472S-S6472S_256953-1.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)


![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)