Rozrusznik Various Models
994,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259424171 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 16.00 mm |
| C.2 | 16.00 mm |
| C.3 | 16.00 mm |
| L.1 | 385.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.00 kW |
| O.1 | 178.00 mm |
| O.2 | 165.00 mm |
| O.3 | 119.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 121.50 mm |
| Rozmiar B | 42.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HINO | Various Models | 1984 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HINO | Various Models |






![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)