MITSUBISHI 0430158600
MITSUBISHI 0430158900
MITSUBISHI 3266600300
MITSUBISHI 3266600400
MITSUBISHI 3266610401
OE RNL0230007132
Rozrusznik Various Models
969,00 zł
7 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 17,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129005421 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| C.3 | 13.50 mm |
| L.1 | 407.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 13 |
| Liczba zębów szt. | 13 |
| Moc | 7.50 kW |
| O.1 | 146.00 mm |
| O.2 | 121.00 mm |
| O.3 | 132.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 100.00 mm |
| Rozmiar B | 50.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 13 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 13 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models | 1986 - 1987 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models |







![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)

![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)