Rozrusznik PC500 [S6D140]
1069,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 18,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129029700 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 17.00 mm |
| C.2 | 17.00 mm |
| C.3 | 17.00 mm |
| L.1 | 424.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 11.00 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 46.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | PC500 | S6D140 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| KOMATSU | PC500 [S6D140] |

![PC500 [S6D140]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S9267F.jpg)
![PC500 [S6D140] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9267-93580-1.jpg)
![PC500 [S6D140] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9267-93581-1.jpg)
![PC500 [S6D140] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9267-93582-1.jpg)
![PC500 [S6D140] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9267-S9267_256953-1.jpg)



![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)