Rozrusznik Various Models
923,00 zł
8 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 18,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129112532 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 16.80 mm |
| C.2 | 16.80 mm |
| C.3 | 16.80 mm |
| L.1 | 407.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.60 kW |
| O.1 | 126.00 mm |
| O.2 | 126.00 mm |
| O.3 | 126.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| Uszczelnienie olejowe | Yes |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO | Various Models | 1990 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO | Various Models |







![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
