VALEO 203995
VALEO 438285
VALEO 458703
Rozrusznik 110 1.6 111 1.6 112 1.6 2110 1.6 2111 1.6 2112 1.6 [VAZ-21114] [VAZ-
273,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5902129106036 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M8x1.25 mm |
| C.2 | M8x1.25 mm |
| C.3 | M8x1.25 mm |
| L.1 | 204.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 3 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 1.20 kW |
| O.1 | 100.00 mm |
| O.2 | 67.00 mm |
| O.3 | 67.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 66.00 mm |
| Rozmiar B | 7.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 3 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| LADA | 110 (2110) 1.6 | 21114 | 2000 - 2012 |
| LADA | 110 (2110) 1.6 | 21124 | 2000 - 2008 |
| LADA | 111 (2111) 1.6 | 21114 | 2004 - 2009 |
| LADA | 111 (2111) 1.6 | 21124 | 2004 - 2007 |
| LADA | 112 (2112) 1.6 | 21114 | 2005 - 2011 |
| LADA | 112 (2112) 1.6 | 21124 | 2006 - 2008 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| LADA | 110 1.6 [VAZ-21114] | 2000 - 2012 |
| LADA | 110 1.6 [VAZ-21124] | 2000 - 2007 |
| LADA | 111 1.6 [VAZ-21114] | 2004 - 2009 |
| LADA | 111 1.6 [VAZ-21124] | 2004 - 2007 |
| LADA | 112 1.6 [VAZ-21114] | 2005 - 2011 |
| LADA | 112 1.6 [VAZ-21124] | 2006 - 2008 |
| LADA | 2110 1.6 [VAZ-21114] | 2000 - 2012 |
| LADA | 2110 1.6 [VAZ-21124] | 2000 - 2007 |
| LADA | 2111 1.6 [VAZ-21114] | 2004 - 2009 |
| LADA | 2111 1.6 [VAZ-21124] | 2004 - 2007 |
| LADA | 2112 1.6 [VAZ-21114] | 2005 - 2011 |
| LADA | 2112 1.6 [VAZ-21124] | 2006 - 2008 |

![110 1.6, 111 1.6, 112 1.6, 2110 1.6, 2111 1.6, 2112 1.6 [VAZ-21114], [VAZ-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S3191SF.jpg)
![110 1.6, 111 1.6, 112 1.6, 2110 1.6, 2111 1.6, 2112 1.6 [VAZ-21114], [VAZ- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3191S-167314-1.jpg)
![110 1.6, 111 1.6, 112 1.6, 2110 1.6, 2111 1.6, 2112 1.6 [VAZ-21114], [VAZ- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3191S-167315-1.jpg)
![110 1.6, 111 1.6, 112 1.6, 2110 1.6, 2111 1.6, 2112 1.6 [VAZ-21114], [VAZ- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3191S-167316-1.jpg)
![110 1.6, 111 1.6, 112 1.6, 2110 1.6, 2111 1.6, 2112 1.6 [VAZ-21114], [VAZ- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S3191S-S3191S_256953-1.jpg)

![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)