Rozrusznik Various Models
1061,00 zł
ZIL Various Models
2 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 22,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 × 29 × 20 cm |
| EAN | 5902129080022 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| L.1 | 462.50 mm |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 9.20 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 100.00 mm |
| Rozmiar B | 39.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 0 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| LAZ | Various Models | 1970 - | |
| LIAZ | Various Models | 1970 - | |
| MAZ | Various Models | 1970 - | |
| URAL | Various Models | 1970 - | |
| ZIL | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| LAZ | Various Models | |
| LIAZ | Various Models | |
| MAZ | Various Models | |
| URAL | Various Models | |
| ZIL | Various Models |







![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)