BOSCH 0001410110
BOSCH 0001415024
BOSCH 0001416018
DELCO 19024021
Rozrusznik Various Models
876,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 16,305 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259467666 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 5.4 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 91 mm |
| Rozmiar B | 48 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VARIOUS | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VARIOUS | Various Models |






![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)

![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)