BOSCH 0001411028
BOSCH 0001417029
DELCO 19024067
Rozrusznik Various Models
902,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 18,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259473063 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 6.6 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89 mm |
| Rozmiar B | 42 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO | Various Models | 1990 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO | Various Models |







![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)