Rozrusznik Various Models
995,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 13,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129033394 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 16.50 mm |
| C.2 | 16.50 mm |
| C.3 | 16.50 mm |
| L.1 | 412.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 7.30 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 46.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO | Various Models | 1990 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO | Various Models |






![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)

![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)