DENSO 02810054380
TOYOTA 2810054070
Rozrusznik Ram 50 2.3 Pickup 2.3 01.1983-12.1986
388,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,182 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 14 cm |
| EAN | 5901259467406 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M10x1.25 mm |
| C.2 | M10x1.25 mm |
| L.1 | 230.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 2 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 2.0 kW |
| O.1 | 105.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 77.00 mm |
| Rozmiar B | 3.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 2 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| DODGE | Ram 50 2.3 | 1983 - 1986 | |
| MITSUBISHI | Pick Up 2.3 | 1983 - 1985 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| DODGE | Ram 50 2.3 | 1983 - 1986 |
| MITSUBISHI | Pickup 2.3 | 1983 - 1985 |






![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)

