Informacje dodatkowe
| Waga | 6,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0121615014,0121615114,0125711014,0125711040,0125711048,0986082560,11105,DA2144,DRA1034,1541451,6M5T10300SA,AM5T10300SA,30773110,30773111,31288879,36000207,360002070,36001497,360014970 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 167.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 32.00 mm |
| Rozmiar C | 91.00 mm |
| G | 5 szt. |








![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)

![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)