Informacje dodatkowe
| Typ | OSOBOWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 8.00 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| L.1 | 166.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 52.50 mm |
| Plug | PL_3308 |
| Rozmiar A | 31.50 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.00 mm |
| G | 6 szt. |










