Informacje dodatkowe
| Waga | 8,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| NumerRef | 0124655124,19092066,DA2576,DRA1466,0001506450,A0001506450 |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| KOŁO PASOWE | N/A |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.50 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| E.1 | 80.00 mm |
| E.2 | 80.00 mm |
| E.3 | 80.00 mm |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 198.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 150 A |
| Plug | PL_5000 |
| Rozmiar C | 107.50 mm |

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0582S-161293-2.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0582S-161294-2.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0582S-161295-2.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0582S-246970-2.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0582S-A0582S_256963-2.jpg)



