Informacje dodatkowe
| Waga | 8,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | 2310000Z0E,85013444 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 13.00 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 222.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 73.00 mm |
| Plug | PL_5003 |
| Rozmiar A | 44.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 101.50 mm |
| G | 8 szt. |







![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)


