Informacje dodatkowe
| Typ | CIĘŻAROWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 13.00 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| G szt. | 7 |
| L.1 | 218.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 62.00 mm |
| Plug | PL_5003 |
| Rozmiar A | 44.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 102.00 mm |
| G | 7 szt. |










![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)