Informacje dodatkowe
| Waga | 7,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986047450,DRA4163 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 196.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 30.50 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 7 szt. |

![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0709SF.jpg)
![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA], - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0709S-170782-1.jpg)
![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA], - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0709S-170783-1.jpg)
![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA], - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0709S-170784-1.jpg)
![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA], - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0709S-238926-1.jpg)
![Cayenne 3.2 V6, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [M02.2Y], [AZZ], [BAA], - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0709S-A0709S_256960-1.jpg)


![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
