Informacje dodatkowe
| Waga | 6,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | 504013371 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 202.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 70 A |
| O.D.1 | 68.00 mm |
| Plug | PL_5003 |
| Rozmiar A | 47.00 mm |
| Rozmiar B | 14.50 mm |
| Rozmiar C | 81.00 mm |
| G | 6 szt. |

![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0727SF.jpg)
![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0727S-172648-1.jpg)
![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0727S-172649-1.jpg)
![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0727S-172650-1.jpg)
![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0727S-239079-1.jpg)
![EuroCargo 65E13 3.9 [F4AE0481D] 01.2000-12.2003 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0727S-A0727S_256960-1.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)


