Informacje dodatkowe
| Typ | OSOBOWY |
|---|---|
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| D.4 | 10.50 mm |
| G szt. | 6 |
| L.1 | 187.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_9104 |
| Rozmiar A | 51.50 mm |
| Rozmiar B | 34.00 mm |
| Rozmiar C | 56.00 mm |
| G | 6 szt. |

![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0773SF.jpg)
![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0773S-196057-2.jpg)
![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0773S-196058-2.jpg)
![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0773S-196059-2.jpg)
![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0773S-239059-2.jpg)
![9-5 3.0 T V6 [B308E] 01.1997-12.2001 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A0773S-A0773S_256960-2.jpg)



![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)