Informacje dodatkowe
| Waga | 5,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986047200,4720,DRB7200,2310069T60 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 183.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 70 A |
| O.D.1 | 48.50 mm |
| O.D.2 | 80.00 mm |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar A | 42.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 81.00 mm |
| W.1 | 12.00 mm |
| G | 1 szt. |










