Informacje dodatkowe
| Waga | 7,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0703,LR1190904,LR1190904B,LR1190904C,059903015P,059903015PV,059903015PX |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| Chłodzony wodą | Yes |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 199.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 190 A |
| O.D.1 | 57.00 mm |
| Plug | PL_2303 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |







![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)

![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)