Informacje dodatkowe
| Waga | 7,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA1734,136158,2506158,LR1190908,LR1190908B,LR1190908C,021903026N |
| KOŁO PASOWE | AFP-INA |
| Producent | AS-PL |
| Chłodzony wodą | Yes |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP-INA |
| L.1 | 207.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 190 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.50 mm |
| G | 7 szt. |

![Q7 3.6 FSi Quattro, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [BHK], [AZZ], [BAA]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A2097SF.jpg)
![Q7 3.6 FSi Quattro, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [BHK], [AZZ], [BAA] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2097S-113733-2.jpg)
![Q7 3.6 FSi Quattro, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [BHK], [AZZ], [BAA] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2097S-113734-2.jpg)
![Q7 3.6 FSi Quattro, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [BHK], [AZZ], [BAA] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2097S-113735-2.jpg)
![Q7 3.6 FSi Quattro, Touareg 3.2 V6, Touareg 3.6 V6 FSi [BHK], [AZZ], [BAA] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2097S-A2097S_256960-2.jpg)



![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)