Informacje dodatkowe
| Waga | 7,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986043981,0986043983,F002G90229,F042305043,DA4904,DA4904N,DRA3794,DRA3794N,DRA3794X,RAA14805,136101,2506101,LR1100502,LR1100502A,LR1100502B,LR1100502C,LR1100502D,LR1100502E,LR1100502F,LR1100502G,LR1100502H,LR1100502J,LR1100502K,LR1100502L,LR1100502N,LR1100504,LR1100504B,LR1100504C,LR1100504E,LR1100505,LR1100505B,31100PLZD00,11209424,AAK5574,IA9415,89708911380,8971891130,8971891133,8971891134,8971891135,8971891136,8971891137,8971891138,8971891139,8972873923,8972873924,8973261800,8973261801,8980542550,8980568670 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 236.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_2000 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 36.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 67.00 mm |
| G | 6 szt. |







![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)


![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)