Informacje dodatkowe
| Waga | 5,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986039921,DRA3383,11203093,AAK5359,IA1039,943356995010,944390399210,MAR5051,MG256,5701A2,5701A2X,5705G9,5705H0,5705H1,5705HR,5705J1,5705J1P,5705J2,5705J2C,5705Y3,95667751,9618661680,2541405,2541700,2541700A,2541794,436475,A13VI109,A13VI36,A13VI80 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 176.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar A | 43.00 mm |
| Rozmiar B | 27.00 mm |
| Rozmiar C | 66.50 mm |
| G | 5 szt. |

![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3300F.jpg)
![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3300-87375-2.jpg)
![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3300-87376-2.jpg)
![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3300-87377-2.jpg)
![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3300-87378-2.jpg)
![XM 2.1 TD, 605 2.0 Turbo, 605 2.1 TD [P8A], [P8C], [PHZ], [PJZ], [XU10J2TE - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3300-A3300_256960-2.jpg)



