Informacje dodatkowe
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 15237366,15270803,15793641,25922329,25787949,TG12C042,TG12C048,TG12C084,TG13S018,TG13S021 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 11.50 mm |
| D.3 | 11.50 mm |
| E.1 | 57.00 mm |
| E.2 | 30.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 176.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 125 A |
| O.D.1 | 58.00 mm |
| Plug | PL_4304 |
| Rozmiar A | 54.50 mm |
| Rozmiar C | 75.00 mm |
| G | 6 szt. |










