Informacje dodatkowe
| Waga | 7,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0808,0009062200,A0009062200,439742,440332 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 189.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 220 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 32.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.00 mm |
| G | 6 szt. |

![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3433SF.jpg)
![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3433S-171714-2.jpg)
![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3433S-171715-2.jpg)
![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3433S-171716-2.jpg)
![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3433S-238929-2.jpg)
![CL 500 5.5 4-Matic, CL 550 5.5, CL 63 5.5 AMG, S 63 5.5 AMG [M273.961], [M - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3433S-A3433S_256960-2.jpg)


![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
