Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986083380,DA2297,DRA1187,DRA1187N,RAA12298,2609501,2624205,443240 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 177.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 57.50 mm |
| Plug | PL_3307 |
| Rozmiar A | 35.50 mm |
| Rozmiar B | 15.00 mm |
| Rozmiar C | 45.50 mm |
| G | 5 szt. |

![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03.](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3530SF.jpg)
![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03. - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3530S-199219-2.jpg)
![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03. - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3530S-199220-2.jpg)
![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03. - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3530S-199221-2.jpg)
![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03. - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3530S-239178-2.jpg)
![i20 1.2, Picanto 1.2, Rio 1.2 CVVT, Rio 1.25 CVVT, Rio 1.25 LPG [G4LA] 03. - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3530S-A3530S_256960-2.jpg)

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

