Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 26673090,FG12S063,FGN12S113 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 9.00 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| E.1 | 79.50 mm |
| E.2 | 79.50 mm |
| E.3 | 79.50 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 170.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 54.00 mm |
| Plug | PL_2200 |
| Rozmiar A | 32.00 mm |
| Rozmiar C | 88.00 mm |
| G | 5 szt. |








![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)

