Informacje dodatkowe
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 9064269 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| E.1 | 79.00 mm |
| E.2 | 79.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 172.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 55.50 mm |
| Plug | PL_2201 |
| Rozmiar A | 31.50 mm |
| Rozmiar C | 56.00 mm |
| G | 6 szt. |

![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3557SF.jpg)
![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3557S-206332-2.jpg)
![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3557S-206334-2.jpg)
![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3557S-206335-2.jpg)
![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3557S-240147-2.jpg)
![GL8 2.4 SIDi, LaCrosse 2.4 [LE5], [LAF] 01.2011-12.2016 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3557S-A3557S_256962-2.jpg)



