Informacje dodatkowe
| Waga | 7,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA2437,DRA1327,DRA1826,439917,440583,609371,FG18T125,30644799,31285399,36001104,36002929 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| D.4 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 194.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 53.50 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 42.50 mm |
| Rozmiar B | 21.00 mm |
| Rozmiar C | 45.50 mm |
| G | 6 szt. |







![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)

